بایگانی نوشته‌ها


كلاهك گرد آلماني مخصوص كانال هاي اسپيرال گرد جايگزين بسيار مناسب كلاهك اچ H

كلاهك گرد آلماني مخصوص كانال هاي اسپيرال گرد جايگزين بسيار مناسب كلاهك اچ H

كلاهك گرد آلماني مخصوص كانال هاي اسپيرال گرد جايگزين بسيار مناسب كلاهك اچ H خروجي تمامي سيستم هاي كانال كشي براي موتورخانه و سيستم هاي تخليه هوا از كلاهك استفاده ميگردد.كه كلاهك ها مي توانند در دو نوع سطح مقطع گرد و چهارگوش توليد شوند.

تفاوت دريچه‌هاي چوبي كولر با دريچه‌هاي كولر پلاستيكي

تفاوت دريچه‌هاي چوبي كولر با دريچه‌هاي كولر پلاستيكي

از مزايای دریچه‌های چوبی درپوش‌دار كولر نسبت به دریچه‌هاي پلاستيكی می‌توان به موارد زیر اشاره كرد:-دريچه‌های چوبی درپوش‌دار كولر را برخلاف دریچه‌هاي كولر پلاستيكی می‌توان در تمامی سایزهای استاندارد و غیراستاندارد ساخته شوند.

مزایای دریچه کولر چوبی درپوش دار

مزایای دریچه کولر چوبی درپوش دار

از مزایای دریچه کولر چوبی درپوش دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:-دارای درپوش زمستانه جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار و جلوگیری از جابجایی سرما و گرما -دارای روکش ضدآب ممبران جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از رطوبت هوای کولر و محیط

کانال اسپیرال چیست؟

کانال اسپیرال چیست؟

در صنعت تهویه مطبوع، کانال اسپیرال جزو سریع‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین کانال‌های فلزی است که هم اکنون درزمینه داکت‌های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول هم دارای ظاهری شکیل و هم کیفیتی فراتر از انواع دیگر کانال‌های هوا می‌باشد، به‌طوریکه استفاده از آن در صنعت تهویه مطبوع به امری اجتناب‌ناپذیر مبدل شده است.

درباره‌ی نویسنده
مهندس شعبانی فارغ التحصیل رشته مکانیک، مدیرعامل شرکت سپهر تهویه است که با توکل بر خدای متعال و بهره‌وری از افراد خبره و فنی و استفاده از بروزترین و دقیقترین نرم افزارهای طراحی و با شعار کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب توانسته نظر اکثر مشتریان را جلب کند. 
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
0